Uncategorized

З початку війни Полтавський державний аграрний університет за підтримки офіційної сільськогосподарської дорадчої служби прийняв більше 1,5 тис. внутрішньо переміщених осіб.

З початку війни Полтавський державний аграрний університет за підтримки офіційної сільськогосподарської дорадчої служби прийняв більше 1,5 тис. внутрішньо переміщених осіб. Нині постійно проживають у гуртожитках 485 осіб з Харківської, Сумської, Донецької, Луганської областей.

Спільно з директором Агенція регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” Вітою Клименко та заступником директора Агенції Світланою Туль підготували та виграли грант на прямі закупівлі «Забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб як запорука створення гідних умов життя у м. Полтава». Грантова гуманітарна програма «Гуманітарна солідарність», в межах якої виграний грант, реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CARE Deutschland e.V.

Сьогодні від постачальника отримали пральні машини, праски, дошки прасувальні, пральний порошок та гель для прання для потреб внутрішньо переміщених осіб, які постійно проживають у гуртожитках Полтавського державного аграрного університету.

Ця потреба у забезпеченні зазначеними вище товарами сприятиме створенню гідних умов життя для внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло і робочі місця у зв’язку з агресією рф на території України.Щира подяка Міжнародний фонд “Відродження” за підтримку внутрішньо переміщених осіб у складний для України час.Разом до перемоги!