Uncategorized

На базі Університету відкрили Центр експертизи Індустрії 4.0

24 вересня на базі Полтавського державного аграрного університету відбулися мініконференція та круглий стіл «Цифрова трансформація агроіндустрії». Громадська організація “Офіційна сільськогосподарська дорадча служба” в якості ініціатора та приймала активну участь в їх організації та проведенні. В роботі конференції та круглому столі взяли участь експерти-дорадники, члени правління Офіційної сільськогосподарської дорадчої служби, представники Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради, керівництво Університету, кафедри інформаційних систем та технологій ПДАУ та Асоціації «Підприємств промислової автоматизації України».

Під час заходу були порушені найактуальніші питання смартспеціалізації агроіндустрії. Говорили про кращий досвід упровадження цифрових технологій в агросектор ЄС та України, а також про перспективи розвитку Полтавщини в контексті цифровізації агроіндустрії, прискорення цифровізації аграрних та агропереробних підприємств Полтавщини, для якого необхідне посилення ролі кластерів і розвитку регіональних Центрів експертизи Індустрії 4.0.

Під час конференції в рамках роботи круглого столу такий центр відкрили на базі Полтавського державного аграрного університету. Завідувач кафедри інформаційних систем та технологій ПДАУ Юрій Уткін розповів присутнім про функції, структуру, напрями розвитку Центру 4.0. на 2022 рік.

Окрім того, з метою об’єднання зусиль щодо прискореного розвитку смартспеціалізації агроіндустрії регіону Полтавський державний аграрний університет, Асоціація «Підприємств промисловості автоматизації України», Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації і Полтавська обласна рада підписали меморандум про співпрацю.